Aile Katılım Hizmetlerimiz

AİLE İLE İLETİŞİM

Okullarımızda velilerimiz ile iletişimimiz , şeffaf ilkeler doğrultusunda 7/24 iletişime açık , çocuğu hakkında her türlü bilgiyi istediği saat ve zamanda alabileceği bir haberleşme sistemi içinde yürütülmektedir. Eğitim programları, yemek listesi , aktivite programları haftalık aylık yıllık karne ve içerik dosyaları ile velilerimize gönderilmektedir .

VELİ TOPLANTILARI

Okullarımızda birinci ve ikinci dönem olmak üzere 2 kez veli toplantıları düzenlenir ayrıca her öğretmen her dönem velisi ile bireysel veli bilgilendirme toplantıları yapar. öğrencisinin gelişimi hakkında ki raporlarını ve gelişim portfolyalarını sunar değerlendirmelerini yapar .

YETERLİ ANNE BABA EĞİTİM SEMİNERLERİ

Okullarımızın psikolojik danışmanlık hizmetleri , UZMAN KLİNİK PSİKOLOG ESİN GÖZÜKIRMIZI tarafından yürütülür . Birinci dönem ve ikinci dönem çeşitli Anne baba seminerleri düzenlenir ve bilgilendirmeler yapılır . Her aileye özel aile danışmanlığı ve çocuk yetiştirme tutumları hakkında bilgilendirici danışmanlık hizmetleri verilir .

AİLE KATILIMLI GEZİ PROGRAMLARI

Okullarımızda aile katılımlı çeşitli özel geziler düzenlenir . Cami gezileri , kültürel geziler, Yuşa tepesi, Kartepe , Kapadokya , Hobbit evleri , hayvanat bahçesi vb geleneksel pikniğimiz , kahvaltı programları ile ailelerimiz ve çocuklarımız ile güzel anılar biriktiririz .

Şubelerimiz

MECİDİYEKÖY ANAOKULU MERKEZ
MECİDİYEKÖY ANAOKULU MERKEZ
Karkuyusu Sokak No:51
Şişli / İstanbul
MECİDİYEKÖY KREŞ ANAOKULU
MECİDİYEKÖY KREŞ ANAOKULU
Karkuyusu Sokak No:59
Şişli / İstanbul
ALİBEYKÖY ANAOKULU
ALİBEYKÖY ANAOKULU
Emniyet Tepe Mahallesi Necati Molder Caddesi No:68 AHİ KENT KONAKLARI Alibeyköy / İstanbul

Başvuru Formu

Formu Eksiksiz Doldurun Biz Sizi Arayalım

MECİDİYEKÖY ANAOKULU MERKEZMECİDİYEKÖY KREŞ ANAOKULUALİBEYKÖY ANAOKULU

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Deneyimli, alanında uzman öğretmen ve yönetim kadrosu ile çalıştığımız için

  • Okullarımızda 5GH eğitim modelini kullandığımız için.

  • Öğretmen-öğrenci-veli iletişimini şeffaf ilkelere bağlı olarak gerçekleştirdiğimiz için

  • Etkin Rehberlik hizmetleri uyguladığımız için,tam zamanlı psikolog ile çalıştığımız için

  • Yönetim önceliğimizde ticari kaygılar taşımadığımız için

  • Sınırlı boyama aktivitelerin çocuğa çok az kazanım sağladığını savunduğumuz onun yerine serbest boyama desen tasarım gibi sanatsal aktiviteler ile çocuğun hayal gücünü sınırlamadığımız için

  • Okulumuza ait özel resim çalışmaları GÖR-YAP ile çocuğun bir nesneyi sağdan- soldan -üstten ve alttan görme kopya etme çizebilme algılama sayma ve en önemlisi göz cetveli becerisi kazandırdığımız için